Інформація

Відгуки

Не потрапити в руки аферистів - реалізаторів автомобілів допоможе приватний детектив.

Сувора реальність сьогоднішнього дня полягає в тому, що практично кожна людина змушена собі у всьому відмовляти. Хтось економить на харчуванні, хтось задовольняється старими речами, а хтось змушений купувати дешевий автомобіль. Але ж машина в 21 столітті вже вважається незамінним засобом пересування: ритм життя настільки швидкий, що вирішувати нагальні проблеми можна тільки завдяки швидкому пересуванню на особистому авто.

Саме з купівлею-продажем машин пов'язана дуже хитра і в більшості випадків безпрограшна афера. Наше детективне агентство може безпомилково розпізнати брехунів, і допомогти Вам не опинитися в пастці. Але для початку слід висвітлити сам принцип роботи шахраїв.

Салон, що спеціалізується на продажі автомобілів, оголошує про те, що він реалізує машини за низькими цінами (у порівнянні з іншими). Природно, що така різниця зацікавлює багатьох бажаючих придбати авто і заощадити. Після огляду машини, клієнт готовий підписати договір, який має в собі кілька «підводних каменів». Завдання фахівця з продажу ні в якому разі не озвучувати точну ціну. Покупець отримує договір, в якому замість звичних двох-трьох сторінок, цілих 10, а може навіть і більше 20.

Тут і криється афера. Хто з нас, за умови, що жадана машина вже практично в кишені, готовий віддаватися читанню такого опусу? Природно, що клієнт одним махом ставить свій підпис і вже уявляє себе за кермом автомобіля. Але основна умова прописана ближче до кінця контракту: сума, яку клієнт брав за вартість машини, насправді становить передоплату. І щоб стати повноправним власником машини, йому слід доплатити ще як мінімум десяту частину від вже сплаченої суми.

З розумінням того, що Вас обдурили, рівним рахунком нічого не змінюється. Вам чітко вкажуть на пункт в договорі, який Ви вже підписали. За умови відмови від угоди, Вас зобов'яжуть виплатити збитки, що також було одним з пунктів договору. Вибір за Вами: або заплатити неустойку, або доплатити і все-таки купити жадану машину.

Детективне агентство спеціалізується на запобігання таких махінацій. Приватний детектив не дозволить Вам стати жертвою шахраїв.

Купуйте авто тільки в офіційних і надійних автосалонах!