Інформація

Відгуки

Щоб виявити, зраду подружжя, куди зникла близька людина або родич, чи має майбутній діловий партнер гарну репутацію, часто залучають фахівців - детективів. Залучаючи професіонала, людина завжди розраховує на те, що відповідь на його питання буде знайдено. Але успіх розслідування залежить не тільки від детектива, але і від замовника послуг, який повинен правильно вибрати фахівця. Для цього потрібно запам'ятати ряд моментів, які вказують на професіоналізм сищиків.

Наявність імені, рекомендацій і ліцензії

Перше, що вказує на надійність детектива або агентства, його популярність. Якщо людину або організацію рекомендують, значить, вони дійсно справляються з поставленим завданням. Наступний показник - досвід роботи. Чим довше працюють детективи, тим більше у них практики, тому вони здатні вирішити найрізноманітніші проблеми. Ще один важливий момент у виборі виконавця детективних послуг - наявність ліцензії. Це доказ того, що перед Вами дійсно кваліфікований фахівець.

Членство в асоціації і власний офіс

Хорошим підтвердженням репутації детектива або агентства є його членство у професійній асоціації, до лав якої ніколи не приймуть самозванців. Найкраще, якщо об'єднання міжнародне, наприклад, Всесвітня асоціація детективів або Всесвітня детективна мережу. Наступними ознаками якості роботи детективів є: наявність власного офісу, домен першого рівня в інтернеті, готовність підписати договір про надання послуг і їх ринкова вартість.

Відсутність обіцянок і зразки звітів

Характерним показником професіоналізму детективів є відсутність порожніх обіцянок. Ніхто з них не дає стовідсоткову гарантію, але завжди докладає максимум зусиль, щоб якщо не досягти, то хоча б наблизитися до результату. Про результативність роботи детектива або агентства можна судити за зразками звітів про роботу з іншими клієнтами, які можна попросити для ознайомлення при першій же зустрічі. Частина даних звітів конфіденційна, але вони наочно демонструють рівень роботи.

Правильно вибране детективне агентство або детектив - половина успіху. Вартість послуг і терміни виконання замовлення, зазначені на момент підписання договору, можуть варіюватися. Але для хорошого детектива або агентства це норма: обставини і витрати теж завжди різні. Головне - результат, який Ви отримаєте. А якщо ви звернулися дійсно до професіоналів, Ви його отримаєте, безсумнівно. І нехай результат не завжди втішний, але Ви обов'язково докопаєтеся до істини і покладіть кінець своїм сумнівам і переживань.