Інформація

Відгуки

Всесвітня Асоціація детективів (W.A.D.) провела дослідження в секторі зростання попиту на послуги детективних агентств і з'ясувала, що наріжним каменем звернення до приватних детективів став ... Стільниковий телефон.

Так як саме цей гаджет доступний нашим друзям, близьким, і партнерам по бізнесу часто відбувається так, що "мобільник" стає приводом до підозри. Сумніви можливо звести нанівець тільки двома способами: встановленням шпигунських програм перехоплювачів, або зверненням до послуг приватного детектива, з подальшою стеженням і прослуховуванням. На сьогоднішній день існує маса платних софт програм для перехоплення повідомлень. Однак мало хто з них виконують заявлені функції, тільки sms не завжди достатньо, а також існує думка, що це для пустощів, і це відлякує покупців. Оскільки установка таких програм досить популярна серед чоловічої статі (19%), основними клієнтами детективів в справах про подружню невірність є жінки із середнім і вище середнього достатком.

У Великобританії така послуга увійшла в моду завдяки телепередачі BBC Show Private Investigator. Так до детективів звертаються за послугою встановити прослушку або стеження за чоловіком більше 30 000 жінок в рік, при цьому 29% з них знають про існування коханки і хочуть зібрати інформацію для дачі гідної відсічі суперниці, щоб зберегти відносини і сім'ю. 22% таким чином встановлюють факт подружньої зради, щоб розлучитися, відсудити майно і аліменти. 16% здогадуються про зраду, але ще позбутися сумнівів. Ну і, нарешті, 1% всіх жінок, зачарованих чином приватного детектива, пропонують замість стеження за чоловіком зайнятися сексом, щоб таким чином взяти реванш.