Інформація

Відгуки

Приватний детектив - це досить загадкова, цікава і дуже складна професія. Ніде не зустрінеш ВНЗ, в якому б студенти отримували дипломи з даної спеціалізацією. Щоб досягти успіху в цій справі, людина повинна володіти рядом особистісних якостей: уважністю, терпінням, кмітливістю, мати гарну пам'ять і т.д. Він повинен бути привабливим, і в той же час непомітним.

Зважаючи на специфіку професії, балакучі приватні детективи зустрічаються вкрай рідко. Але чи дійсно професія «приватний детектив» користується попитом або це міф, взятий з відомих детективів? Чому ми шукаємо допомоги в детективному агентстві?

Одна з найбільш популярних сьогодні причин звернення до приватного детектива - виявлення факту подружньої зради. За суб'єктивного рейтингу ця послуга займає перше місце. Насправді «розкусити» невірну половинку не складає труднощів для професіонала, тому він охоче береться вирішити поставлене завдання. Кожна ситуація особлива, тому детектив підходить до виконання роботи творчо, використовуючи індивідуальний план дій. Ще одна деталь: дана послуга добре оплачується, адже за особистий спокій люди готові платити великі гроші.

Далі за списком - контроль над дитиною / підлітком. З огляду на те, що батьки більшу частину часу проводять на роботі, їх чадо самовихованням. Тому діти можуть потрапити в погану компанію, придбати шкідливі звички, здійснювати протизаконні діяння. Робота приватного детектива полягає у фіксуванні режиму дня дитини, заочне знайомство з його друзями, другою половинкою і т.д. На підставі звіту детектива батьки зможуть скоригувати поведінку своєї дитини, а також вберегти його від неприємностей, не звертаючись до його особистий простір.

Ми всі щодня бачимо по телебаченню і на сторінках соціальних мереж прохання людей допомогти в пошуку їх зниклих родичів, друзів, знайомих. Крім цього може виникнути необхідність знайти людину, позичив у Вас велику суму грошей і т.д.

Професіонали починають співпрацю тільки після ретельного аналізу ситуації і розробки плану дій. Досвідчений фахівець може гарантувати позитивний результат практично в 80% випадків.

Існує ймовірність того, що у Вас виникли підозри щодо особистої безпеки: Ваші розмови прослуховуються, за Вами встановлено стеження або в будинку, або на вулиці. Приватний детектив зможе підтвердити або спростувати Ваші підозри шляхом проведення незалежного розслідування і надання неспростовних доказів. Якщо детектив обіцяє Вам, що розшукає шантажиста по смс-повідомленнями або по сторінці в соціальних мережах - не вірте. Швидше за все, у нього не вистачає досвіду або він просто хоче розжитися грошима за Ваш рахунок.

Завдання кожного хорошого детектива - зробити все можливе, щоб допомогти своєму клієнтові. Відповідальний детектив візьме на себе тільки посильну розслідування, в позитивному результаті якого він упевнений.

Ставтеся до вибору приватного детектива дуже серйозно, щоб в подальшому не розчаруватися і не понести матеріальних збитків.