Інформація

Відгуки

Приватний детектив - це досить загадкова, цікава і дуже складна професія. Ніде не зустрінеш ВНЗ, в якому б студенти отримували дипломи з даної спеціалізацією. Щоб досягти успіху в цій справі, людина повинна володіти рядом особистісних якостей: уважністю, терпінням, кмітливістю, мати гарну пам'ять і т.д. Він повинен бути привабливим, і в той же час непомітним.

Трудовий потенціал приватного детектива визначає його можливість і ефективність участі в розшуковії діяльності. По суті справи, потенціал складається з ряду професійних і особистих характеристик індивіда. У цьому сенсі, параметричне визначення потенціалу можна вважати різновидом професійного та особистого профілю приватного детектива.

На що має право детектив 21 століття? Замислюючись про тлумачення поняття «приватний розшук», уявляємо собі якусь інтригу: гарний детектив, одягнений з голочки, виконує надскладне завдання. Насправді приватний детектив робить свою роботу, абсолютно законно збираючи інформацію за запитом клієнта, і може представляти його інтереси перед іншими особами, за кордоном, в органах влади.

Всесвітня Асоціація детективів (W.A.D.) провела дослідження в секторі зростання попиту на послуги детективних агентств і з'ясувала, що наріжним каменем звернення до приватних детективів став ... Стільниковий телефон.

Для початку звернемося до досвіду деяких країн і подивимося, як там стають приватними детективами і які правові основи їх діяльності.

Сторінка 1 із 2