Дізнатися бухгалтерську звітність контрагента

Агентство "Приватний детектив" більше 15 років надає бухгалтерську звітність контрагентів. У найкоротші терміни ми надамо достовірну інформацію про звітність вашого контрагента.

Ризик у великому бізнесі підстерігає всюди. У тому числі і при початку співпраці з новим партнером. Вигідна на перший погляд угода може привести до втрати не тільки фінансових коштів, а й репутації. А інвестиції в цікавий проект - до повного краху і банкрутства компанії. Саме тому всім великим і середнім компаніям, а також суб'єктам малого бізнесу настійно рекомендується дізнатися бухгалтерську звітність контрагента. Цікавити вас повинні всі статті, від вартості основних фондів до величини заборгованості перед бюджетом. Звичайний бухгалтерський баланс, що подається до органів державної статистики, може багато що сказати і про саму компанію, і про її фінансової стабільності.

Подивитися бухгалтерську звітність контрагента досить складно. Адже він має повне право її не надавати. Дана інформація є конфіденційною, тобто відноситься до категорії комерційної таємниці. Для отримання її рекомендується звернутися в детективне агентство. І дуже скоро приватні детективи нададуть вам всі ваші дані, які дадуть відповідь на питання, чи варто довіряти своєму новому партнеру і наскільки безпечними буду інвестиції в його проект.

Для чого потрібно дізнатися бухгалтерську звітність контрагента?

Подивитися бухгалтерську звітність ТОВ рекомендується до отримання угоди. У ній міститься величезна кількість інформації про потенційного партнера, яка не може вас не зацікавити. Вона дасть відповідь на питання про:

  • Сумі основних і оборотних фондів;
  • Наявності у компанії дебіторської заборгованості, в тому числі простроченої;
  • Розміру капіталу;
  • Прибутковості компанії;
  • Наявності кредиторської заборгованості в цілому і окремо за статтями;
  • Наявності банківських кредитів;
  • Фінансовий результат за певний звітний період і т.д.

Дізнатися бухгалтерську звітність контрагента необхідно для виключення шахрайства, як господарського, так і податкового, співпраці зі збитковою компанією, яка не принесе вам нічого, крім боргів, які згодом буде досить складно «вибити».

Як отримати бухгалтерську звітність контрагента?

Бухгалтерську звітність можна назвати дзеркальним відображенням діяльності компанії. З неї можна отримати всю необхідну інформацію про її роботу, фінансової стабільності і платоспроможності. Звіти дозволяють зрозуміти:

  • Наскільки прибуткова її діяльність;
  • Які у компанії є зобов'язання в цілому і не погашені зокрема;
  • Чи достатньо у неї власних коштів для покриття ризиків у разі їх появи і т.д.

На підставі отриманих даних можна зробити висновок, чи варто вашому новому потенційному партнеру довіряти і наскільки вигідним для вас буде співпраця з ним. Справа залишається за малим, отримати всі перераховані вище відомості. У цьому вам допоможуть приватні детективи. Вони відмінно знають, як отримати бухгалтерську звітність контрагента законними методами і не привертаючи зайвої уваги.

В першу чергу, їм на допомогу приходить інтернет. Деякі питання, що цікавлять вас дані є на публічних сайтах та інтернет ресурсах державних служб. Досить багато цінної інформації дасть офіційний сайт ФНС, на якому розміщений ряд спеціальних інформаційних систем. Є у приватних детективів і свої методи, що дозволяють отримати фото копії бухгалтерської звітності та інших документів. Вам залишиться лише зробити на підставі отриманих даних фінансовий аналіз і прийняти остаточне рішення з приводу співпраці з новим партнером.

Як замовити послуги детектива?

Замовити послугу і отримати безкоштовну консультацію Ви можете через онлайн заявку.