Комплексна перевірка контрагента

Агентство "Приватний детектив" більше 15 років надає послугу комплексної перевірки контрагента. У найкоротші терміни ми надамо Вам вичерпну і достовірну інформацію про контрагента.

Убезпечити себе від співпраці з ненедійним партнером, виключити всі можливі фінансові ризики і втрату солідної бізнес репутації допоможе комплексна перевірка контрагента. Її рекомендується провести до укладення з ним договірних зобов'язань. Вона дозволить встановити фінансову стабільність і платоспроможність потенційного партнера і виявить всі «підводні камені» в його діяльності. Дану послугу надає наше детективне агентство. Виконувана нашими приватними детективами комплексна перевірка сторонньої компанії охоплює всі аспекти її діяльності, від наявності штатних співробітників і їх кількості до її взаємин з бюджетом і державними контролюючими органами. Її проведення дозволить виключити ризик шахрайства, співпраці з фірмою «метеликом» або «податковою ямою», яке загрожує не тільки втратою грошових коштів і репутації, але і значними штрафними санкціями, які серйозно вдарять по бюджету.

Що являє собою комплексну перевірку контрагента?

Цікавить комплексна перевірка контрагента, детектив її проведе в максимально короткий термін. Дана процедура дозволяє встановити:

 • Реальних власників компанії;
 • Реальний розмір її статутного капіталу і факт його внесення;
 • Місцезнаходження компанії;
 • Наявність заборгованості за кредитами, податками та обов'язковими платежами, перед іншими компаніями, а також перед власними працівниками по заробітній платі;
 • Наявність власних виробничих потужностей та інших основних фондів;
 • Наявність у компанії реальної діяльності;
 • Основних контрагентів - замовників (покупців) і постачальників (підрядників);
 • Наявність вільних коштів;
 • Фінансову стабільність і платоспроможність.

Комплексна перевірка контрагента під ключ - це популярна послуга сучасного детективного агентства, якою користуються великі компанії перед укладенням довгострокових договорів з новими клієнтами. Вона необхідна для того, щоб виключити ризик шахрайства. Правильний вибір контрагентів є запорукою успішності угоди. Про це потрібно пам'ятати і не йти на ризик.

Як виконується комплексна перевірка контрагента під ключ?

Конфіденційна інформація - це найдорожчий товар. Отримати її для вас можуть приватні детективи. Послуга перевірка контрагента дозволяє визначити його:

 • фінансовий статус;
 • платоспроможність;
 • порядність;
 • благонадійність;
 • стабільність.

А також виключити ризик потрапляння в шахрайські схеми - «карусель», «податкові ями» і т.д.

Перевірка контрагента під ключ починається зі збору про нього оперативної інформації. Для цього нам знадобиться пакет його реєстраційних документів, які він надає для укладення договору. Вони будуть вивчені нами належним чином. Інформація, що міститься в них інформація дозволить підтвердити компанію на офіційних сайтах державних служб, зіставити юридична адреса з фактичним.

Далі слід оперативний виїзд приватного детектива на місце її знаходження з метою вивчення матеріальної бази, а також опитування діючих контрагентів. Залишається перевірити платоспроможність компанії. Для цього знадобиться інформація про залишок на банківських рахунках та рух по ним фінансових коштів, обсягах і частоті надходжень, наявності заборгованості перед сторонніми компаніями, власними співробітниками, страховими фондами, банками і державним бюджетом.

Як замовити послуги детектива?

Замовити послугу і отримати безкоштовну консультацію Ви можете через онлайн заявку.