Перевірка контрагентів

Детективне агентство допоможе Вам прийняти правильне рішення при укладенні угоди.

Для того щоб досягти ділового успіху в бізнесі постійно необхідна співпраця з контрагентами. Як отримати гарантії надійності контрагента і попередити можливі бізнес-ризики? Одним із способів отримати впевненість в успіху співпраці служить володіння достатньою інформацією. Щоб її отримати, часто буває недостатньо звичайного спілкування з представниками іншого підприємства, і тоді, грамотний, завбачливий підприємець звертається в детективне агентство.

Агентство «Приватний детектив» надає послуги з перевірки контрагентів, діючи в рамках законодавства України. В ході збору відомостей про компанії детективи агентства нададуть Вам:

  • контактні і реєстраційні дані компанії, а також відомості про засновників, власників, співвласників і керівництві
  • інформацію про рахунки компанії в банках, її відділеннях і представництвах, включаючи зовнішньоекономічну діяльність
  • відомості про історію компанії, її баланс, активи, а також рекомендації та відгуки про підприємство інших фірм-партнерів

Цю та іншу інформацію про партнера детективи збирають на підставі відомостей з довідників, реєстрів, баз даних рішень арбітражних судів та інших джерел, включаючи ЗМІ.

Отримана детективами інформація дозволить Вам отримати повне уявлення про фірму

У разі необхідності детективне агентство у Львові «Приватний детектив» може провести поглиблене вивчення діяльності компанії, організувавши спостереження і використовуючи спецзасоби. Таким чином, в залежності від глибини перевірки приватний детектив може надати замовнику будь-який обсяг інформації - від короткої офіційної довідки до максимально докладного розгорнутого звіту.

Кожному важливого бізнес рішенню передує аналіз діяльності можливого контрагента. Щоб не опинитися втягнутим в кримінальну структуру або уникнути неспроможною фірми-партнера, варто ретельно вивчити її діяльність. «Приватному детективу» добре знайома ця робота, тому Ви отримаєте всі необхідні відомості, що дозволяють зрозуміти, чи варто налагоджувати співпрацю з фірмою, яка здається Вам вигідним партнером.

Як замовити послуги приватного детектива?

Замовити послугу і отримати безкоштовну консультацію Ви можете через онлайн заявку.