Перевірка на детекторі брехні

Агентство «Приватний детектив»: перевірка на детекторі брехні. Можливості досліджень на поліграфі і умови їх проведення

Брехня міцно увійшла в людське спілкування і стала його невід'ємною частиною, доставляючи чимало незручностей. І часом буває непросто відрізнити правду від вигадки, а просте мовчання - від небажання розголошувати окремі непривабливі факти. Рішення завдання пошуку істини знайшлося на стику фізики, хімії та фізіології організму. Детектор брехні, або поліграф, дозволяє з високою точністю встановити ті чи інші факти на підставі природних реакцій людини на поставлені «незручні» питання. Перевірка на такому пристрої вже давно використовується в криміналістиці та інших галузях людської діяльності, а її результати визнаються цілком достовірними і мають повну юридичну силу.

В яких випадках детективне агентство рекомендує перевірку на поліграфі?

Випадки використання детектора брехні досить численні, особливо якщо мова йде про безпеку громадян, володіння та використання матеріальних цінностей, про роботу з людьми і навіть - про сімейні стосунки. Як правило, до перевірки на поліграфі варто вдатися:

  • При наймі персоналу в великі фінансові і комерційні компанії - банки, торгові та сервісні підприємства, освітні дитячі та медичні установи, де штатні співробітники беруть і несуть підвищену відповідальність за якість праці;
  • При встановленні факту причетності громадян до зафіксованим правопорушенням;
  • Для перевірки благонадійності ділових партнерів;
  • У випадках необхідності встановлення фактів подружньої зради або порушення умов шлюбного договору;
  • В ході розслідувань протиправних дій всередині підприємств і організацій з численним персоналом.

Будь-яка ситуація, що вимагає точного відділення правди від вигадки в різних аспектах особистих, сімейних та ділових відносин - достатній привід скористатися послугою перевірки на детекторі брехні.

Як проводиться перевірка на детекторі брехні в агентстві «Приватний детектив»?

Принцип дії поліграфа - фіксація реакції людини на конкретні питання, що стосуються розслідуваної проблеми. Складені досвідченими фахівцями в індивідуальному порядку, вони мають на увазі тільки один з двох відповідей - «так» чи «ні», без будь-яких інших ухильних або розмитих варіантів. В ході перевірки, поки тестований відповідає, прилад фіксує цілий ряд фізіологічних параметрів його організму і статистику їх зміни. Одночасно ведеться аудіо - і відео фіксація випробуваного, мимовільні зміни в голосі і поведінці якого можуть служити додатковим підтвердженням достовірності даних відповідей.

З огляду на складність процедури перевірки і необхідність отримання точних результатів, стає зрозумілою необхідність її ретельної підготовки. Як правило, після отримання та вивчення інформації про суть справи і завдання дослідження, фахівці розробляють зміст майбутнього тесту. Особи, які підлягають перевірці, проходять попереднє консультування та навіть - знайомляться зі змістом підготовлених питань. Такий підхід дозволяє виключити мимовільне хвилювання, здатне спотворити підсумки перевірки.

Дослідження проходить в досить комфортній обстановці в спеціальному кріслі, де приховані датчики фіксують артеріальний тиск і моторні реакції організму. Після перевірки, в разі необхідності, проводиться заключна бесіда, що дозволяє уточнити окремі відповіді, що викликали сумнів у своїй достовірності. За підсумками дослідження складається професійний висновок експерта- поліграфолога, де на підставі фізіологічних реакцій випробуваного пояснюється можливий ступінь його причетності до розслідуваної проблеми. Або, якщо мова йде про наймання персоналу, висновок підтверджує лояльність кандидата або - його невідповідність майбутньої посади.

Зверніть увагу: чинне законодавство вказує на добровільний характер проведення перевірки на детекторі брехні. Змусити людину пройти процедуру неможливо, навіть якщо його вина або лжесвідчення очевидні. Тому перед дослідженням випробуваний дає письмову згоду на перевірку і на ведення її записи.

Коли звернутися в детективне агентство для проведення перевірки на детекторі брехні?

Отримати додаткову консультацію за послугою можна за вказаними телефонами або за допомогою форми швидкої онлайн зв'язку. Наше агентство гарантує суворе дотримання чинного законодавства в ході проведення перевірки, а також - зобов'язується надати вам вичерпні результати і забезпечити їх конфіденційність.