Перевірка офісу на прослушку

Перевірка офісів на наявність підслуховуючих пристроїв та прихованих відеокамер

Приватний детектив уважно огляне приміщення і виявить всю розташовану в ньому апаратуру прихованого спостереження

Одна з прислів'їв говорить «попереджений, значить озброєний». Якщо Ви запідозрили, що за Вами ведеться стеження, то краще не панікувати, а переконатися, що це дійсно так. В цьому Вам допоможе детективне агентство. Завдяки його допомоги, Ви зможете не просто позбутися від тих, хто за Вами стежить, але і перетворити мінуси в плюси, використовуючи ситуацію, що склалася в своїх власних інтересах.

Агентство «Приватний детектив» професійно надає послуги з перевірки офісів на наявність підслуховуючих пристроїв та прихованих відеокамер. В ході огляду офісу детективами агентства можна:

  • встановити місця кріплення прослуховуючих пристроїв і камер
  • відключити і демонтувати апаратуру стеження
  • розробити план по дезінформації, яка спостерігає боку

Сучасні пристрої для підслуховування і приховані відеокамери дуже добре захищені. Вони можуть бути замасковані під будь-який предмет, і виявити їх можна тільки за допомогою спеціальних приладів, які є у детективів.

Детективи дадуть докладну консультацію про те, як вести себе в разі наявності в приміщенні прослуховуючих пристроїв і прихованих камер

Детективне агентство - це команда професіоналів зі стажем. Це означає, що Вам не просто допоможуть уникнути стеження, а й дадуть докладні рекомендації про те, як реагувати на виявлення пристроїв для прослуховування і відеоспостереження. Адже часто важливо з'ясувати, хто її веде, а для цього спостерігає сторону не можна злякати або навіть викликати у неї підозри. В цьому відношенні професійна контр операція набагато корисніше просто демонтажу апаратури стеження.

Навіть профілактична перевірка офісів на наявність підслуховуючих пристроїв та прихованих відеокамер, по-перше, дасть Вам впевненість в тому, що конкуренти не намагаються вкрасти Ваші секрети. По-друге, якщо спостереження все ж ведеться, приватний детектив зробить контрзаходи, які допоможуть з'ясувати, хто і навіщо це робить. По-третє, професійна допомога дозволить знайти і знешкодити абсолютно все для підслуховування і відеокамери.

Як замовити послуги приватного детектива?

Замовити послугу і отримати безкоштовну консультацію Ви можете через онлайн заявку.