Перевірити чисельність співробітників контрагента

Агентство "Приватний детектив" більше 15 років надає послуги з перевірки чисельності співробітників контрагента. У найкоротші терміни ми надамо достовірну інформацію про співробітників компанії вашого контрагента.

Закони великого бізнесу досить суворі. Для того, щоб вижити в конкурентній боротьбі, доводиться ризикувати, тобто розширювати свою діяльність за рахунок співпраці з новими контрагентами. Але перш ніж укласти з потенційним партнером договір, його слід перевірити на благонадійність і фінансову стабільність. Це дозволить знизити ризик потрапляння в шахрайську схему, що може призвести до втрати грошових коштів і репутації. Для цього рекомендується скористатися послугами детективного агентства. Приватні детективи знають, як перевірити контрагента під ключ. Величезну інформацію про стабільність його роботи дає наявність у нього власного штату. Цим і займуться приватні детективи за вашим дорученням.

Для чого потрібно встановити наявність штату компанії і чисельність співробітників?

Майже всі існуючі шахрайські схеми реалізуються за участю фірм-одноденок. Вони, як правило, не мають штату. Єдиним їхнім співробітником і засновником є підставна особа. Нерідко такі компанії відкриваються за допомогою «чорних» нотаріусів на померли або пропали безвісти людей, по загублених або підроблених паспортах, а то і зовсім без документів.

Наявність у компанії власного штату співробітників говорить про:

  • Наявності у неї фактичної діяльності;
  • Стабільності роботи;
  • Наявності реального статутного капіталу, а також основних і оборотних фондів, якими, при необхідності, можна закрити утворився борг.

При цьому потрібно звернути увагу наскільки відповідає реальний штат компанії того виду діяльності та обсягу операцій, який заявлений компанією. Адже буває так, що у торгового підприємства, місячний оборот якого перевищує 10 мільйонів рублів, в штаті числиться тільки директор і бухгалтер. Це може говорити про те, що її діяльність - фікція чи про те, що співробітники працюють не за трудовим книжкам і отримують за свої послуги зарплату «в конверті».

Всі ці факти не найкращим чином позначаються на репутації компанії і, відповідно, вашій репутації, якщо ви станете партнерами. Від подібних контрагентів в бізнесі рекомендується триматися подалі, щоб не нашкодити своїй діяльності, не підвести команду однодумців, не втратити інвестиції і не нарватися на солідні штрафні санкції, чреваті відчутною втратою прибутку. Послуги приватних детективів дозволять вам все це попередити.

Кілька способів, як перевірити чисельність співробітників контрагента?

У професійних приватних детективів є кілька способів того, як перевірити чисельність співробітників контрагента і зіставити її з заявленими ним даними. Всі вони абсолютно законні і не порушують ні чиїх прав і свобод. До них відноситься:

  • Вивчення публічної інформації;
  • Отримання даних з державного фонду зайнятості про пошук співробітників і наявності вакантних місць;
  • Оперативний виїзд на місце здійснення цікавлять контрагентом поточної діяльності;
  • Опитування реальних, що працюють в даній компанії людей;
  • Вивчення інформації в інтернеті, в тому числі і на тематичних форумах, і на сайтах пошуку робіт.

Всі зібрані приватними детективами дані підлягають обробці та систематизації. Після цього слід зіставлення їх з офіційною інформацією про чисельність штату. Це дозволить зробити висновок про порядність, благонадійності, чесності і стабільності потенційного партнера. Дана інформація від приватних детективів багато скаже про котрагентами, з яким ви плануєте почати довгострокове співробітництво. Як розпорядитися нею, ви вирішите самі. Так само, як і те, чи варто укладати з даною компанією договір.

Як замовити послуги детектива?

Замовити послугу і отримати безкоштовну консультацію Ви можете через онлайн заявку.