Перевірка діяльності фірми

Агентство "Приватний детектив" більше 15 років надає послуги з перевірки діяльності організації. У найкоротші терміни ми надамо Вам вичерпну інформацію про діяльність, компанії що цікавить Вас компанії.

Ризик - справа благородна, але тільки не в великому бізнесі, де нерозумне вкладення коштів або спонтанна співпраця з недобросовісним партнером може призвести до втрати певної суми коштів і порушенням фінансової стабільності. Всім новачкам досвідчені бізнесмени радять не тільки продумувати всі свої кроки, але і досконально перевіряти потенційних партнерів на сумлінність, платоспроможність і фінансову стабільність. Самостійно це зробити складно, потрібна допомога приватних детективів. Отримати загальне уявлення про справи сторонньої компанії дозволить інформація, отримана з їх розрахункового рахунку. Дані про рух по ньому грошових коштів дозволять перевірити діяльність фірми та її фінансовий статус. Для цього достатньо звернутися в детективне агентство і вся інформація, яка цікавить Вас в найкоротший термін буде у вас на руках.

Як перевірити діяльність фірми на підставі виписки з розрахункового рахунку?

Стан розрахункового рахунку компанії - це дзеркальне відображення її фінансової стабільності. Встановити платоспроможність потенційного партнера вам дозволить наступна інформація:

 • Середній розмір щоденного залишку на рахунку;
 • Загальна сума надходження грошових коштів на розрахунковий рахунок та їх частота;
 • Основні статті витрат коштів, характер і напрямки їх списання.

Володіння цією інформацією дозволяє перевірити діяльність ТОВ і вирішити, чи той це партнер, який вам потрібен або ви нарвалися на шахрая. Насторожити має:

 • Нульове або того гірше мінусове сальдо на рахунку;
 • Відсутність регулярного надходження грошових коштів;
 • Наявність непогашених кредитів, кредитних ліній, овердрафтів і т. д.;
 • Перерахування великих сум грошових коштів одного й того ж контрагенту з сумнівною репутацією;
 • Співпраця з фірмами - «метеликами» або «податковими ямами»;
 • Зняття великих сум готівкою.

Вся вищеперелічена інформація є строго конфіденційною. Вона вважається банківською таємницею. Її співробітникам банку заборонено розголошувати. Приватні детективи зможуть її добути для вас, не порушуючи закон. Є у них свої методи, що дозволяють добути ваші дані про рух грошових коштів на розрахункових рахунках сторонньої компанії, частоті і обсязі їх надходження, статтях списання і т.д.

Основні способи отримання даних про рух коштів на рахунках сторонньої компанії

Для того, щоб отримати дані про рух коштів на рахунку, що цікавить вас компанії, рекомендуємо звернутися в детективне агентство. Всю потрібну вам інформацію дає виписка з банківського рахунку. Наші приватні детективи знають, як її отримати, не порушуючи закон.

Отримати інформацію про рух грошових коштів на рахунку компанії може лише податкова міліція при наявності спеціального ордера в наступних випадках:

 • При винесенні судового рішення про стягнення боргу;
 • При призупинення операцій на рахунках через накладення на них арешту;
 • При проведенні податкової перевірки.

У всіх інших випадках дана інформація не надається навіть їм. Але у приватних детективів є свої методи. На підставі банківських виписок заповнюються бухгалтерські реєстри, дані з них розносяться по комп'ютерним програмам обліку, на їх підставі заповнюється звітна документація і передаються відомості до державної податкової служби, Пенсійного фонду та органи статистики. Деякі звіти є публічними. Отримати з них дані, що цікавлять не складе труднощів. Величезна кількість інформації є на спеціальних ресурсах в інтернеті. Звернення до приватних детективів гарантує отримання достовірних даних про русі коштів на рахунках компаній, які цікавлять в рекордно стислий термін.

Як замовити послуги детектива?

Замовити послугу і отримати безкоштовну консультацію Ви можете через онлайн заявку.