Перевірити фірму, директора, борги

Агентство "Приватний детектив" більше 15 років надає послуги з перевірки фірм, директорів, боргів. У найкоротші терміни ми надамо достовірну інформацію про вищевказаних об'єктах перевірки.

Успішність сучасного бізнесу, його розвиток значний мірою залежався від надійності ділових партнерів. У таких відносинах Важливі всі фактори: своєчасність і регулярність поставок, оплати, якість продукції. Впевненість в партнерах дозволяє грамотно планувату діяльність, реалізовувати поставлені завдання. На жаль, така ситуація складається НЕ завжди. У деяких випадках потрібно перевірити фірму, переконатися в її надійності або передбачити можливі ризики. Особливо важливо провести таку процедуру перед укладення договорів, угіддь. Виконати професійну перевірку компании зможуть фахівці нашого детективного агентства.

Цілі проведення перевірки та її результати

Сучасний бізнес існує в непростих умовах. У всіх сферах йде жорстка боротьба за території, споживачів, що вимагає уважного ведення справ, обліку всіх факторів, здатних перешкодити або сприяти розвитку. Від роботи ділових партнерів залежить велика частина діяльності. Співпраця повинна бути надійним, що виключає зриви, порушення термінів.

Є кілька причин, за якими потрібно перевірити фірму контрагента. Отримання повноцінної інформації про компанії дозволяє:

  • не укладати партнерських відносин з ненадійною фірмою;
  • з'ясувати причину змін в ділових відносинах;
  • запобігти негативним наслідкам недобросовісних дій контрагента.

Достовірні відомості про потенційного партнера допоможуть оцінити перспективи співпраці, уникнути ув'язнення невигідних, ризикованих угод. Є можливість якісно перевірити фірму за назвою, юридичною адресою та ін.

При порушеннях термінів поставок, оплат необхідно точно з'ясувати причину зривів, затримок, визначити можливість подальшого виправлення ситуації. Повні дані про стан компанії дозволять зробити аналіз, грамотні висновки.

Збої в постачаннях, оплатах можуть бути навмисними діями недобросовісного партнера. Так чинять фірми, які планують змінити контрагента, провести процедуру банкрутства.

Специфіка перевірки фірм

У таких перевірках потрібне отримання повної інформації. Про кожну компанії можна знайти чимало відомостей в інтернеті. Ці дані відносяться до категорії відкритої інформації. Для їх пошуку не потрібно спеціальної кваліфікації. Спеціальні ресурси мережі допоможуть дізнатися відомості про:

  • розмір статутного капіталу;
  • керівниках;
  • філіях.

Однак такої інформації недостатньо для точної оцінки. Інші дані зазвичай закриті, недоступні для звичайних користувачів. Професійні детективи знають, як перевірити фірму на надійність, дістати відсутні відомості.

Перевірка фірм в нашому агентстві

Фахівці нашого агентства мають великий досвід роботи в цій сфері. Їх помічниками є спеціальні комп'ютерні програми, оновлені бази даних, різні канали для збору даних. На ваше замовлення вони можуть перевірити фірму на борги, визначити надійність компанії, дізнатися все про її фінансовий стан, принципах діяльності.

Наше агентство займається і збором інформації на конкретних осіб. Звертайтеся до нас, якщо не знаєте, як перевірити директора фірми, головного бухгалтера, інших відповідальних осіб, від порядності яких буде залежати характер ділових відносин, їх надійність.

Незалежно від виду і складності замовлення ми гарантуємо оперативність і високу якість його виконання, достовірність і повноту відомостей.

Як замовити послуги приватного детектива?

Замовити послугу і отримати безкоштовну консультацію Ви можете через онлайн заявку.