Розшук боржників, шахраїв

Приватний детектив знайде боржника або зникли шахрая, де б він не знаходився

Ділове співробітництво передбачає довірливі відносини. Як правило, при успішному виборі партнера справи фірм йдуть в гору. Але, на жаль, таке буває не завжди. Трапляється, що деякі партнери йдуть на обман, це завдає шкоди підприємству і виникає необхідність компенсувати збитки. Боржник або шахрай повинен бути знайдений, а його борг повернуто. Щоб знайти його якомога швидше, краще всього звернутися в детективне агентство.

Агентство «Приватний детектив» надає послуги з розшуку боржників і шахраїв. Для розшуку агентство використовує весь арсенал своїх можливостей.

  • отримання відомостей про розшукуваного особі або організації за професійними інформаційних каналах
  • спостереження за розшукуваним особою, його родичами, друзями і колегами з використанням спецзасобів
  • відстеження пересування, контактів, рахунків, майна, фінансових і ділових зв'язків переховується особи

Детективи нададуть про боржника максимум інформації, яка допоможе повернути борг

Допомога детективів - це ідеальний варіант у випадках, коли у юридичної особи немає служби власної безпеки. Але навіть якщо вона є, детективне агентство в Львові може знайти боржника або шахрая набагато швидше, оскільки є самостійною структурою, що спеціалізується на розшуку. Звернення в поліцію не відразу дає ефект, а самостійний пошук ускладнений заходами, які застосовують особи, які переховуються.

Якщо мова йде про юридичну особу, то таку структуру знайти дещо простіше, ніж фізична особа, оскільки дані про неї фіксуються частіше. Але, навіть знайшовши її, необхідно заручитися даними про стан справ втікача. Це теж зробить приватний детектив. Він повідомить і місцезнаходження боржника або шахрая, і відомості про його добробут. Таким чином, у замовника будуть ще й ретельно перевірені дані, які допоможуть через суд повернути свої гроші.

Як замовити послуги приватного детектива?

Замовити послугу і отримати безкоштовну консультацію Ви можете через онлайн заявку.