Спостереження за співробітниками

Детективне агентство надасть документальне підтвердження порушень трудової дисципліни на підприємстві

Управління колективом - складний процес, особливо коли на карту поставлено успіх підприємства в умовах жорсткої конкуренції. На жаль, не завжди працівники компанії сумлінно виконують свої обов'язки, і життєво важливим буває вчасно виявити порушення трудової дисципліни. Зниження продуктивності праці, раптовий витік інформації, зловживання службовими повноваженнями - всі ці та інші проблеми допоможе вирішити детективне агентство.

«Приватний детектив» забезпечить роботодавця необхідною інформацією про роботу колективу підприємства, використовуючи ефективні методи спостереження. До їх числа відносяться:

  • установка аудіо-, відео- і комп'ютерного спостереження за співробітниками
  • створення провокаційних ситуацій для перевірки професіоналізму працівників
  • виявлення фактів крадіжки, витоку інформації і контактів з конкурентами

Всі факти порушення трудової дисципліни фіксуються документально, а швидка реакція на них детективів агентства дозволяє відразу ж позбутися від непотрібних працівників.

Детективи допоможуть підприємству підвищити дохід, допустивши до роботи тільки відповідальних співробітників

Детективне агентство в Львові допоможе встежити за роботою підприємства, особливо якщо в ньому працює велика кількість людей. Ви зможете спокійно займатися своїми справами, будучи впевненим, що ситуація знаходиться під постійним контролем. Якщо щось піде не так, Вам відразу стане про це відомо. Причому самі співробітники нічого не запідозрять, і будуть вести себе абсолютно природно, проявляючи як свої переваги, так і недоліки.

Витрачає працівник час на розваги, а не на роботу, чи знаходиться він на своєму робочому місці, які сайти відвідує в Інтернеті, з ким веде телефонні переговори - все це з'ясує приватний детектив в Львові, представивши керівництву компанії повний звіт. Завдяки «Приватному детективу» Вам вдасться запобігти розкрадання і нехлюйство, допустивши до роботи тільки відповідальних співробітників, здатних принести підприємству реальну користь.

Як замовити послуги детектива?

Замовити послугу і отримати безкоштовну консультацію Ви можете через онлайн заявку.