Погані відгуки

В інтернеті єпогані відгуки про вас?

Небажані фото і відео

Поширюються небажаніфото і відео?

Негативні новини

З'явилися негативністатті і новини про вас?

Негативна інформація

У мережі присутнянегативна інформація про вашу діяльність?

Якщо хтось сказав, що виправити це неможливо, то вам до нас

Залиште заявку і ми надамо вам пораду,
А також порахуємо вартість вашого проекту,
і все це абсолютно конфіденційно!

Як впливають негативні згадки на продаж?

При боротьбі з
негативними
спогадами

Всім відомо, що позитивна репутація в інтернеті демонструє якість і надійність тих послуг, які ви пропонуєте. Однак мало цього домогтися - куди важливіше утримати результат, а це вимагає виконання регулярних комплексних робіт з підтримки іміджу.

Близько 2% втрачених клієнтів

Рідкісні негативні
згадки

Даний тип репутації куди простіше створити самостійно без залучення професіоналів, однак при відсутності певних знань шлях до бажаного виявиться дуже важким і довгим. Не знаючи правильної тактики, утримати результат буде вкрай проблематично.

Близько 35% втрачених клієнтів
Часті негативні
згадки

Найпоширеніший тип репутації у тих компаній, які навіть не намагаються домогтися позитивного образу в інтернеті. Як результат - безліч втраченого прибутку і клієнтів, які передумали співпрацювати, наткнувшись на негативні відгуки.

Близько 75% втрачених клієнтів
Більшість негативних
згадок

Найсумніший тип репутації в інтернеті, проте навіть він схильний до грамотної корекції. Використовуючи правильну тактику за допомогою комплексних робіт, ми маємо можливість скоротити відсоток втрачених клієнтів до мінімального.

До 98% втрачених клієнтів

Де формується ваша репутація в інтернеті?

Соціальні мережі

Соціальні мережі Відгуки в соціальних мережах в більшості своїй незалежні і відверті, тому викликають довіру. Такі оціночні судження можуть як згенерувати цільовий трафік, так і зруйнувати репутацію компанії.

Cайти агрегатори

Cайти агрегатори Відгуки на таких сайтах можна прочитати практично відразу, і саме вони формуватимуть перша думка клієнта після ознайомлення з вашими послугами або товарами. Згадки на таких сайтах можуть як різко підняти, так і моментально зруйнувати будь-яку репутацію.

Форуми і блоги

Форуми і блоги На форумах і в блогах часто збирається професійна публіка, яка вкрай прискіплива до якості послуг або товарів. Думка на цих майданчиках може повністю змінити вашу репутацію як в позитивну, так і в негативну сторону.

Новини

Новини Статті, що з'являються в ЗМІ, є найбільш кількістю переглядів, а тому можуть бути як надзвичайно корисні, залучаючи натовп нових клієнтів, так і вкрай шкідливі для репутації вашої компанії, відлякуючи своїми негативними відгуками.

Майданчик Youtube

Майданчик Youtube Критика на майданчиках відео-блогінгу буває дуже руйнівною, тому як думка конкретної людини може виявитися помилковим, але так чи інакше вплине на тих, хто є його шанувальником, тим самим створивши вам негативний образ в очах безлічі людей.

Ваш особистий сайт

Ваш особистий сайт Навіть ваш сайт може відштовхувати при його вивченні, а правильно складена інформація і візуальний ряд позитивно впливатимуть на думку потенційного клієнта.

Пошукові системи

Пошукові системи Витративши зовсім небагато часу, використовуючи звичайні пошукові системи, можна знайти самі небажані факти. Приховати ці посилання-важлива робота для того, щоб не завдати шкоди вашій репутації.

Інші платформи

Інші платформи Інтернет став неосяжним і тому в будь-якому куточку «всесвітньої павутини» може розгорітися «вогнище» який завдасть шкоди вашій репутації, так чи інакше торкнувшись діяльність вашої компанії.

Що входить в комплекс наших робіт?

Ми вже більше п'яти років успішно працюємо в сфері mass media. Наш досвід і професіоналізм дозволяють нам оперативно організувати високоякісним моніторинг Інтернет-простору, з метою виявлення будь-яких згадок компанії / бренду / персони, і подальшого грамотного реагування на них. Звертаючись до нас, Ви отримуєте прозору звітність і можете бути впевнені, що ми діємо відповідно до регламентів та використовуємо в роботі тільки офіційний підхід!

Моніторинг соціальних медіа
Реагування на важливі згадки
Робота з негативними відгуками
Створення успішного іміджу
Підтримка позитивного іміджу

Ставши нашим клієнтом, ви можете бути впевнені, що жоден відгук не залишиться непоміченим! Тепер, атаки конкурентів обернуться проти них самих, а на будь-який негативний відгук буде дан грамотну відповідь, погоджений з Вами, який допоможе спрямувати ситуацію в позитивне русло. Чи вважаєте, що про Вас і Ваші послуги кажуть занадто мало? Значить, будуть говорити стільки, скільки потрібно і те, що необхідно Вам для просування бізнесу! Безумовно, наші коментарі узгоджуються з клієнтом і мають вигляд звичайного спілкування користувачів, не привертаючи непотрібної уваги і підозр. Моніторинг соціальних медіа та реагування, посів позитивної інформації.

Як ми захищаємо Вашу репутацію?

Видалення інформації

Видалення інформації з інтернету
Видалення особистих даних
Видалення даних з пошукових машин
Видалення інформації з форумів, чатів, блогів

Юридична служба

Юридична служба нашої компанії завжди
готова надати вам допомогу в тому випадку,
якщо видалення особистих даних технічними
засобами неможливо

Побудова комунікації

На будь-який негативний відгук буде дано грамотну
відповідь, погоджений з Вами.
Побудова комунікацій з ЦА

Просування бізнесу

Вважаєте, що про Вас і Ваші послуги кажуть
замало? Значить, будуть говорити стільки,
скільки потрібно і те, що необхідно
Вам для просування бізнесу!

Моніторинг

Моніторинг соціальних медіа та реагування,
посів позитивної інформації.
Розподіл згадок на майданчиках,
регіонах, соціально-демографічними показниками;

Оцінка і порівняння

Оцінка емоційного уявлення
діяльності конкурентів в мережі.
Порівняння ключових параметрів в
соцмедіа бренду з конкурентами.

Які наші гарантії?

Конфіденційність

Повна
конфіденційність

Все включено

Без прихованої оплати.
Все включено у вартість

Кращий результат

Кращий результат
серед всіх конкурентів

Досвід

Накопичуємо безцінний
досвід з 2011 року

Чи не з'явиться повторно

Негативна інформація
чи не з'явиться повторно

Оплата по результату

Можливість оплати
по результату

Комплекс робіт з видалення інформації з інтернету
Роботи з видалення інформації

Ціна на видалення формується від кількості коментарів розміщених на: блогах, чатах, форумах та інших сайтах, вагомість самого сайту, також грає важливу роль.

Від 1 000 грн

Замовити
Політичний піар
Піар

Створення у окремих індивідів і соціальних груп довірливого ставлення до органів державної влади, місцевого самоврядування, а також до політичних партій, фракцій у представницьких органах влади, громадсько-політичних організацій.

Повна анонімність і NDA
Повна анонімність

До завдань входить: попередити факт розголошення інформації співробітником, зупинити подальше розголошення конфіденційної інформації, відшкодування матеріального збитку, який був нанесений.

Консультація по телефону або по E-MAIL
Консультація

Якщо ви не знайшли відповіді на свої питання на нашому сайті, ми завжди раді безкоштовно проконсультувати вас на будь-які теми, пов'язані з діяльністю нашої компанії.

Безкоштовно

Замовити
Аудит вашої компанії
Аудит

Процедура незалежної перевірки і оцінки звітності, даних обліку і діяльності організації, а також системи, процесу, проекту або продукту.

Безкоштовно

Замовити