Перевірка на прослуховування

Перевірка приміщень, автомобілів на наявність прослуховуючих пристроїв і прихованих відеокамер

Приватний детектив забезпечить Вашу безпеку, нейтралізувавши роботу підслуховуючих пристроїв та прихованих відеокамер

Спроба отримати якомога більше інформації про людину або його бізнесі призводить до установки у нього в автомобілі, вдома або на роботі електронних систем стеження. У поєднанні з зовнішнім спостереженням це дає повну картину способу життя людини, дозволяючи, наприклад, зафіксувати факти подружньої невірності або отримати дані конфіденційної інформації. Але що зробити, щоб уникнути такого стеження? Найкраще звернутися в детективне агентство.

Фахівці детективного агентства «Приватний детектив» мають великий досвід у виявленні прослуховуючих пристроїв та відеокамер. Технічний арсенал і знання фахівців детективного агентства дозволяють:

  • швидко виявити місця, в яких можуть бути встановлений пристрій прослуховування і відеокамери
  • виявити наявність в таких місцях засобів стеження за допомогою спеціальної апаратури
  • демонтувати прослуховуючі пристрої і приховані відеокамери

Співробітники детективного агентства не тільки виявляють і знешкоджують загрозливі Вашої безпеки засоби стеження, а й організовують контр операції по дезінформації тих, хто веде спостереження.

При виявленні засобів стеження детективи допоможуть не просто демонтувати їх, а й ефективно використовувати в своїх цілях

Детективне агентство в Львові «Приватний детектив» - це колектив досвідчених співробітників, які не тільки виконають поставлене завдання, а й дадуть корисну пораду. Наприклад, при виявленні пристроїв для прослуховування і відеокамер не завжди варто їх демонтувати, видаючи себе спостерігачам. Набагато більш вигідною може виявитися дезінформація спостерігачів. Для цього потрібно, щоб виявлення стежать пристроїв залишилося в таємниці. Чи варто говорити, що зробити все непомітно здатний тільки знає фахівець.

Нерідко люди намагаються самостійно виявити прослуховуючі пристрої і приховані відеокамери. Але або люди видають себе, або їх спроби ні до чого не приводять, адже сучасні засоби стеження ретельно маскуються. Саме тому приватний детектив в Львові набагато швидше знайде абсолютно всі пристрої спостереження, якщо вони встановлені в автомобілях і приміщеннях, складуть повний звіт і нададуть його замовнику «Приватного детектива», який сам вирішить, як діяти далі.

Як замовити послуги детектива?

Замовити послугу і отримати безкоштовну консультацію Ви можете через онлайн заявку.