Пошук людей

Агентство "Приватний детектив" займається пошуком людей більше 15 років. Ми в найкоротші терміни знайдемо потрібну Вам людину.

Безліч людей щодня стає об'єктом пошуку друзів, родичів, однокласників, знайомих, товаришів по службі, контрагентів і т.д. Шукають дітей і підлітків, які пішли з дому, зниклих родичів, боржників, які переховуються, попутників які сподобалися, колег і друзів, коханих, учасників ДТП і багато іншого.

Якщо у вас виникла необхідність в пошуку людини, можна спробувати здійснити його своїми силами. У деяких випадках можливе знайти потрібного вам людини за допомогою інтернету, соціальних мереж, звернення до ЦАСБ (центральне адресно-довідкове бюро) і БРНС (бюро реєстрації нещасних випадків). Але коли пошук ускладнюється неможливістю отримання інформації із закритих джерел і вимагає спеціальних навичок, тоді необхідно вдатися до допомоги професіонала.

Наше Агентство допоможе вам знайти людину в Львові, регіонах України і за кордоном, в тому числі по нижче перерахованимм вихідними даними:

  • по ПІБ
  • за номером телефону
  • за номером рейсу і місця
  • за номером автомобіля
  • по IP адресою
  • по сторінці в соц. мережах

Для кращого розуміння ситуації приватним детективом вам необхідно описати її в письмовому вигляді та надіслати в формі заявки або ел. листом. Детально напишіть, кого ви шукаєте, вказавши всі наявні у вас дані цієї особи, навіть ті, які на ваш погляд не мають значення. Вкажіть, в зв'язку з чим ведете пошук людини; чи може він переховуватися, як давно не виходив на зв'язок, з ким останнім часом спілкувався, чи працюють у нього телефони, якщо вони відключені, як давно, і інші подробиці. Чим більше вихідної інформації ви надасте, тим більша ймовірність того, що людина буде знайдена. Якщо письмовий варіант замовлення Вам не підходить, тоді набирайте номер телефону і призначайте зустріч з приватним детективом.

Після оцінки перспектив пошуку і реальної можливості знайти людину ми укладаємо договір з клієнтом і приступаємо до роботи. Виходячи з обраних методик, в процесі пошуку ми запитуємо інформацію з відповідних служб і організацій, виїжджаємо в місця пошуку, проводимо розшукові заходи. Напрацьований роками досвід дозволяє нам ефективно справлятися із завданням і знаходити людей в 95% випадків.

Як замовити послуги детектива?

Замовити послугу і отримати безкоштовну консультацію Ви можете через онлайн заявку.