Розшук боржників, шахраїв

Детективне агентство розшукає людину, яка переховується навіть якщо вона виявилась за межами України

Розшук боржників, шахраїв і осіб, які переховуються - заняття не з легких. З різних причин поліція не завжди готова ефективно допомогти в пошуку тієї чи іншої людини, зате для цього прекрасно підходить детективне агентство. Його співробітники володіють необхідним оперативним досвідом, засобами, а головне - часом, якого поліції через наплив справ часто просто не вистачає.

Агентство «Приватний детектив» займається розшуком боржників, шахраїв і осіб, які переховуються, як на території України, так і за кордоном. Встановити місце перебування розшукуваного, де б він не знаходився, допомагають:

  • штат досвідчених співробітників зі специфічним досвідом роботи
  • сучасна техніка і налагоджені контакти з колегами, як в Україні, так і за кордоном
  • надійні, в тому числі закриті канали зв'язку

Людина ухиляється від сплати аліментів, позичила гроші, і не повертає їх під різними приводами, виманила велику суму грошей - співробітники детективного агентства знайдуть його самого і з'ясують всі подробиці про його майно, продаж якого в ряді випадків може покрити заборгованість.

Завдяки приватному детективу можна не тільки знайти людину, але і отримати відомості про його спосіб життя

У житті бувають різні ситуації. Є люди, які втираються в довіру для того, щоб виманити гроші, є колишні партнери по бізнесу, які раптово зникли з великою сумою грошей, є ті, хто знову ж необгрунтовано ухиляється від сплати аліментів ... Вони і подібні до них боржники, шахраї і ховаються особи зазвичай ретельно замітають свої сліди. Детективне агентство в Львові має широкі можливості для пошуку переховуються осіб і обов'язково знайдуть людину, навіть якщо вона покинула територію України.

Поряд з пошуком людей, що мають українське громадянство, приватний детектив в Львові обов'язково допоможе знайти і громадян іншої країни. Причому професійний рівень «Приватного детектива» дозволяє не тільки знайти потрібну людину, але і отримати докладну інформацію про його фінансах, контактах, способі життя, оточенні, власності, ділової діяльності, склад сім'ї. Детективне агентство професійно організовує збір необхідних відомостей і надасть замовнику повний звіт про виконану роботу.

Як замовити послуги детектива?

Замовити послугу і отримати безкоштовну консультацію Ви можете через онлайн заявку.