Виявлення зради

Детективи нашого агентства допоможуть Вам розібратися в складній сімейній ситуації, встановивши факт подружньої невірності чоловіка або дружини.

Для того щоб жити щасливо, людина повинна бути впевнена в людях, які її оточують. Особливо це стосується найбільш близьких людей: чоловіка або дружини, друга або подруги. Іноді такої впевненості заважають підозри в зраді, які можуть бути обгрунтовані не тільки ревнощами, але і бути цілком логічним висновком з вчинків людини, його психології та способу життя. На окрему увагу заслуговує поведінка подружніх пар, які підписали шлюбний контракт.

Фахівці агентства «Приватний детектив» допоможуть встановити істину, завдяки якій поведінку людини можна буде чітко охарактеризувати, грунтуючись на фактах.

В рамках послуги детективне агентство здійснює:

 • спостереження за об'єктом
 • фото та відеофіксацію
 • збір та аналіз інформації

Якщо є сумніви у вірності коханої чи коханого, агентство «Приватний детектив» дозволить достовірно встановити, зраджує людина чи ні. Адже гарантія вірності близької людини завжди дуже важлива і вже тим більше тоді, коли мова йде, про створення сім'ї. Грає вона роль і при складанні шлюбного контракту, так як його умови можуть зашкодити тому, кого викрили у подружній невірності.

Щоб уникнути домислів, пересудів, пліток і переживань, які нерідко отруюють нормальні взаємини з протилежною статтю і заважають спокійному сімейному житті, на допомогу завжди готовий прийти досвідчений професіонал з агентства «Приватний детектив». Він роздобуде необхідні докази і докази, які дадуть впевненість і дозволять перейти до рішучих дій, спрямованих на те, щоб зміцнити або розірвати відносини.

Статистика не втішна: 75% чоловіків і 25% жінок хоча б один раз зраджували своїй другій половині, але не варто робити поспішних висновків, якщо поведінка ваших близьких вам не зрозуміло це ще не означає, що вони вам не вірні! У будь-якому випадку приватний детектив з'ясує справжню картину того, що відбувається!

Як замовити послуги приватного детектива?

Замовити послугу і отримати безкоштовну консультацію Ви можете через онлайн заявку.

Ознаки зради чоловіка:

 1. Мобільний телефон став тримати постійно при собі або відключати, перебуваючи вдома, стали приходити незрозумілі смс-ки, перестав відповідати на деякі дзвінки;
 2. Часто став затримуватися на роботі, дзвонити на роботу йому в цей час не можна, мобільний випадково або через усіляких причин відключений;
 3. Став приділяти багато уваги своїй зовнішності, з'явився новий парфум, оновив гардероб;
 4. Поповнення словникового запасу, ненавмисно назвав вас іншими ім'ям;
 5. З'явилося дуже багато брехні, все частіше стали ловити чоловіка на те, що у нього не сходяться кінці з кінцями;
 6. Ставлення до вас різко змінилося, сексуальні контакти стали рідкістю;
 7. Змінилися гастрономічні пристрасті;
 8. З'явилися нові друзі, в тому числі жіночої статі.

Ознаки зради дружини:

 1. Втратила інтерес до справ сім'ї, рідше сперечається і вступає в сварки;
 2. Стала приховувати своїми проблеми і хвилювання;
 3. Змінила звички, змінила імідж;
 4. Перестала просити у вас грошей, з'явилися подарунки;
 5. Стала довше спілкуватися по телефону, не відповідає на ваші дзвінки;
 6. Не ночує вдома по абсолютно надуманому приводу.