Зовнішнє спостереження

Агентство "Приватний детектив" має достатній досвід і володіє всіма необхідними можливостями для ведення зовнішнього спостереження (стеження) за людиною.

Одним з найбільш ефективних способів збору інформації про людину є зовнішнє спостереження. Як правило, воно виключає проникнення в приміщення і ведеться в загальнодоступних місцях, але при цьому дає вичерпні відповіді на питання, що стосуються особистого та ділового життя людини. За завданням замовника співробітники детективного агентства можуть вести зовнішнє спостереження за чоловіком і дружиною, дітьми і підлітками, партнером по бізнесу і т. д.

Фахівці детективного агентства «Приватний детектив» здійснюють зовнішнє спостереження за:

  • об'єктом на автомобілі
  • пішоходом
  • стаціонарним об'єктом

Замовивши зовнішнє спостереження в «Приватному детективі», клієнт отримує повну картину пересувань об'єкта, із зазначенням місць перебування, часу і відеодоказів того, що відбувається. При цьому самі детективи агентства завжди залишаються непоміченими.

На якість роботи детективів не впливають погода, дорожня обстановка, час доби і державні кордони.

Для «Приватного детектива», як детективного агентства зі стажем, не складає труднощів встановити маршрут пересування авто або пішохода і їх контакти навіть в найбільш густонаселеному районі міста. На якість роботи не впливають ні погода, ні пробки. Об'єкт ніколи не буде випущений з поля зору співробітниками агентства. Крім того, всі його дії будуть задокументовані так, що клієнт отримає вичерпний звіт про зовнішнє спостереження, що дає повну картину того, що відбувається.

Детективне агентство в Львові «Приватний детектив» володіє достатнім арсеналом і кадрами для ведення зовнішнього спостереження не тільки в Україні, але і за кордоном. Завдяки своєму професіоналізму приватний детектив може непомітно вести один і той же об'єкт всюди, куди б він не поїхав - в Нью-Йорку, Абу-Дабі, Києві або Тель-Авіві. Всі результати зовнішнього спостереження будуть зафіксовані на фото-, аудіо-, відеоапаратуру і забезпечені відповідними коментарями.

Як замовити послуги детектива?

Замовити послугу і отримати безкоштовну консультацію Ви можете через онлайн заявку.